מיתוג עורך דין לענייני משפחה

מיתוג עסקים יכול להיות מתאים לבעלי עסק אך גם לבעלי מקצוע יחידים. לדוגמה עורך דין , אייל סייג, איש מקצוע בעל וותק וניסיון רב שנים, עורך דין לעינייני משפחה שעובד מאופיס בוטיק בעיר חולון. עוסק בין השאר ירושה, מזונות, משמורת על ילדים, שיתוף אמצעים בין חברי משפחה, אימוץ, אפוטרופסות ילדים שנחטפו, ידועים בציבור, תביעות המוגשות אחרי פסק דין ועוד שירותים. המוטו של מר סייג: “גם להתגרש ניתן בדרכי שלום תוך כדי הסכם, וזה חשוב מאוד לטובת ילדים צעירים שהתנסות קשה עד מאד של ריב בין ההורים תמנע מהם , ובכך יחסכו נזקים פסיכולוגיים שעלולים להיווצר באותם ילדים כתוצאה מפרוצדורות משפטיות ארוכות, מייגעות ומתישות. " אנחנו אופיס בוטיק המקפיד על יחס אישי ושירות יסודי. אצלנו תחוו תשומת לב מלאה ותמיד תהיו בטוחים איפה התיק שלכם ומי עובד עליו. אנו מספקים שירות ייחודי, דיסקרטי ואמין. אנחנו מדברים איתכם בשפה שלכם ובגובה עיניים. תחומי היעוץ שאנחנו נותנים הינם מגוונים.

מגוון הליכים בין בני משפחה

מותר להם להיות מוגשים הן לבתי הדין הרבניים והן לבתי משפט לנושאי משפחה. בתי המשפט הנ"ל הם שונים במהות שלהם ופסיקותיהן לעיתים גם שונות. כל סוגיה לגופה – דבר מה שנכון להבין מיד כשמתחילים הוא לאיזו רשות משתייך המקרה שלכם. מאבקים בלתי נגמרים בבית משפט, כאלה ש מלווים ביצרים ורגשות, עשויים לעיתים לגרום לדכדוך ולהוצאות כלכליות גדולות. אם אתם נמצאים בעימות משפטי,תתייעצו עם עורך דין בעל ניסיון בתחום סוגיות משפטיות מורכבות וזאת בשביל להימנע מהתדיינויות משפטיות מתישות וממושכות בבתי המשפט השונים. בהמון מקרים, יעוץ משפטי מקצועי ע"י עו"ד מיומן ומנוסה יכול לסייע להתגבר על מצבים סבוכים בצורה יעילה וראויה. יגיעו.

מה קורה בתהליך? מיתוג עורך דין לענייני משפחה

ההחלטה לעבור ירושה מלווה בהתלבטות רבה, קודם כל בעקבות הלא נודע, מה גם ש מרבית האנשים עוברים ירושה בפעם הראשונה.
התהליך הוא מעצם טבעו תהליך מורכב מבחינות רבות באספקט הן משפטי והן רגשי. לרוב, עקב הסוגיות הרבות הנובעות ממנו:
מה יוחלט על זמני הילדים עם כל אחד מהוריו ("משמורת משותפת"?) , האם כן ואם כן אז כיצד יועברו מזונות – מי למי ומה הסכום?איך הרכוש יחולק? ומה עם פנסיה? מה יעלה בגורלם של הזכויות והחובות של בני הזוג כל אחד לגופו? כאשר מגיעה השעה בה אנו מקבלים את ההחלטה להתגרש, מתמודדים עם משבר גדול מאוד.

הליך ירושה

הינו הליך קשה ביותר מבחינה רגשית וכלכלית ולא כדאי שנעבור אותו לבד. אם הרצון המרכזי שלנו בתקופת ה ירושה הננה שמירת כבוד המשתתפים תוך כדי הצלחת התהליך כולו, בודאי שעלינו לעבוד עם עורך דין. עורך הדין יהיה מסוגל לתמוך באינטרסים הכלכליים והפרטיים שלנו כך שחלוקת הרכוש וחלוקת השהיה עם הילדים תהיה הוגנת עד כמה שאפשר ועובדת לצרכי ילדינו וטובתנו אנו. . אם אנו פונים לעורך הדין כדאי לנו לבחור מישהו שיש לו ניסיון רב שנים ב תיקי ירושה ושרמת ההצלחה שלו טובה מאוד. אז החלטתם לבחור עורך דין לעינייני משפחה  – מה חשוב

כאשר עומדים בפני בחירת עורך הדין שיטפל בירושה או עניינים אחרים העומדים על הפרק העוסקים במשפחה, נחוץ להתעקב על מספר נקודות מרכזיות. עריכת דין הוא תחום מאוד נרחב וכדאי לבחור מישהו המבין בנושא שאתם דורשים, דיני משפחה. בתהליך קורע ומייגע כמו זה שאתם ניצבים בפניו, ריכוז וידע מקצועי הינם גורמים מכריעים. עורך דין שמתמקצע במה שאתם צריכים יקל עליכם מעצם היותו בקיא וממוקד.

 אנשים קודמים לתיק

נעזרים ב עו"ד שהוא קודם כל בן אדם באיך שהוא מתייחס לאנשים. תוודאו שהבן אדם שיושב לפניכם, העורך דין עליו בחרתם לסמוך, מדבר עימכם בגובה עיניים, שווה אל שווה. כאשר אתם מזמינים איש מקצוע למרחב המשפחתי האינטימי שלכם, זה חשוב ביותר שההתנהלות תהיה כנה, ישירה ומכבדת. הבנה והתחשבות כלפי לקוחותיו הן מעלות חשובות בכל עורך דין הראוי למעמדו. זו היא מעלה נחוצה כשבוחרים איש מקצוע שמעכשיו ילווה אתכם בכל הנוגע להחלטה הכי חשובה בחייכם.
רגישות מצד העורך דין למצב המשפחתי הלא פשוט בו אתם שוהים. יעזור לכולם אם אתם מרגישים שאתם יכולים לדבר במהלך השיחה עם עורך הדין שלכם, ונחוץ שתהיה תחושת פתיחות ואמון. שני הגורמים האלה לעיתים יעשו את ההבדל בין צל"ש לטר"ש. במסע המאתגר אותו אתם עומדים להתחיל, אין מקום לטעויות.
הוא מצייד את לקוחותיו עם מידע ושירות מקצועי בנושאים הקשורים בדיני משפחה כמו:

אלימות במשפחה, הסכמי טרום נישואין, הסכמי שלום בית, צוואות וירושות, הסכמים של ירושה, מזונות, משמורת ילדים ויצירת זמני שהות שלהם עם כל אחד מהוריהם . ועוד שירותים חשובים נוספים. כאשר אתם תרים אחר אמין ודיסקרטי, כזה שעונה ומתאים לדרישות והצרכים המיוחדים שלכם, אייל סייג זה האיש לכם. וכן, מטפל בכל התביעות המוגשות לבית המשפט לענייני משפחה ולבתי הדין הרבניים ונותן ליווי צמוד ללקוח  בכל ההליך המשפטי מתחילתו ועד פסק הדין.