עורך דין חדלות פירעון

עורך דין חדלות פירעון

עורך דין הוצאה לפועל מובילים במקצועיות!

המשרד שלנו, המספק שירותים של עורך דין להסדרי חובות מתייחד בכל מה שדרוש כדי לראות את ההצלחה בחוש ממשי: ניסיון של שנים, איכות ייחודית בשירות, מקצועיות ברמה גבוהה וצוות של עו"ד שלא משיגים כזה בקלות. משרד כזה הוא חלום של כל לקוח אך אצלנו זה לא רק חלום, כי אם פשוט האמת האמיתית, והמציאות כולה! מילה שלנו היא מילה: אנחנו מתחייבים לתת לכם ולכל לקוח אחר עבודה מקצועית ביותר שממנה ועד להצלחת השגת היעדים הדרך לא ארוכה בכלל. העבר שלנו מוכיח על יכולות מדהימים בתחום, ללקוחותינו, כל אחד ומה שהיה צריך בתחום. ועד עכשיו הם זוכרים להודות לנו מאוד על כל המאמצים והעבודה המקצועית שעשינו בשבילם שעזרו להם מאוד. לא כל אחד יכול לעסוק ולטפל במקרים מסובכים ואולי אפילו בעייתים ולעבור אותם בהצלחה, רק משרד המכיל בתוכו צוות מקצועי אמיתי יוכל להצליח באמת.
עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין לפשיטות רגל – ותיקים בהצלחה!

שנים רבות אנו פועלים הרבה בתחום עורך דין הוצאה לפועל ראשון לציון. צבירת ניסיון בתחום זה, זה לא רק מומלץ אלא גם ממש חובה הכרחית. צבירת הניסיון שלנו תרמה לשפשוף ולידע שלנו רבות, כיצד להתנהל בהצלחה מול התיקים השונים והמגוונים של לקוחות המשרד שלנו. וייתכן שזה אכן סוד ההצלחה במקצוע זה, ככל שעורך הדין יהיה ותיק יותר בתחום וידוע ומוכר כעוסק עם הרבה תיקים של לקוחות, כך הוא יהיה יותר בקיא ומקצועי, מה שללא ספק מעלה את הסיכויים שלו לטפס ולהצליח. לקוחותינו הרבים, הן מהעבר והן מהווה, מצביעים יותר מכול דבר אחר על הותק הרב שלנו במקצוע – שפירושו סוד ההצלחה האמור לעיל! אנחנו לא רק מייעצים לכם על ותק אלא גם מוצאים לכם משרד שכזה, תישירו מבט כי הוא ניצב לפניכם…

שירות אמין והנייד תמיד זמיןזמינות שאין כדוגמתה!!

כל עסק שחשוב לו לייקר את עצמו ולקנות לעצמו שם, חייב להשקיע בכל מה שסביב לאופן השירות. אבל אנו, כעורכי דין העוסקים בתחומים של עורך דין פשיטות רגל, חייבים לספק שירות ויחס מושלמים ביותר, ולא רק בגלל היוקרה והמוניטין, אלא גם בגלל שזה ממש חלק מהמקצוע, ולכן חשוב מאוד שיהיה מערכת קשרי יחסים מצוינת לשיתוף פעולה פורה בכול מהלך עבודה. נציין גם, שכול מה שסביב ליושר נקיות והוגנות ללקוח נמצא במשרדנו, ומנגד אנו מצהירים בהבטחה שמה שההיפך מזה אף פעם לא תמצאו זאת כאן אצלנו… אנו מבינים כמה חשוב ונחוץ ללקוח בתקופות אלו – תקופות של מתיחות ולחץ, שהעו"ד שהוא לוקח יהיה קשוב וזמין מתי שיזדקק מבלי שיצטרך לרוץ אחריו ולנסות לתפוס אותו יומם וליל. ועל כן, אנו במיוחד מקדישים תשומת לב ומחשבה על השירות שיהיה זמין ונגיש ביותר ועונה תמיד ללקוח. חשוב להדגיש שאנו בוררים בקפידות מירבית את עובדי המשרד אצלנו, לא כל אחד יכול להתקבל, ולא רק בגלל הבחינה המקצועית, אלא גם בגללמהבחינה של הממד האישי. אצלנו מעסיקים רק כאלה ששמענו עליהם שהם יודעים להתנהל נכון וראוי עם סביבתם באופן כללי ועם לקוחות ופציינטים בפרט, ובגלל זה לא פלא שהשירות שלנו נחשב לבין הטובים ביותר!

מוניטין גבוה – ובהחלט יש על מה…

כל מי שצריך מענה בתחום עורך דין לפשיטת רגל אנחנו נענים, וזה לא משנה מהם בדיוק קורות חייו של הלקוח. אנו רואים את עבודתנו, בעריכת דין, כשליחות של ממש. כי אנחנו יודעים שאם לא אנו, אין מי שיסייע ללקוח ולפתור לו את בעייתו, כשבאים בגישה כזו לעבודה, מרגישים בכוונה וברצון אמיתיים לעזור ללקוח, וכך יוצא שתעשה את כל מה שאפשר כדי שהוא יצליח. ולכן, לא בכדי שורות לקוחותינו ארוכות מאוד, כי כולם ללא יוצא מן הכלל מרוצים מאוד מהשירות המקצועי שאנו נותנים ומהמענה הזמין שלנו שלא מוצאים בכול מקום, והודות לכך שמנו הטוב נחשב ביותר ומפורסם לכולם, ועל ידו מגיעים למשרדנו הרבה מאוד לקוחות, שכולם בפה אחד יאמרו שלא מוצאים עבודה, שירות ומענה שכזה בכל מקום!
עורך דין פשיטת רגל

הצלחה היא נתון אצלנו.

הצלחה הישגים וכל מה שביניהם הם שמו השני של עורך דין הסדרי חובות, תחום משרדנו, וכמו שאמרנו אנחנו נעשה הכול כדי שתראו את ההצלחה בעיניים, כי הצלחתכם חשובה ומשמעותית לנו יותר מכול. לא אנו מצביעים על ההצלחה שלנו בעצמנו, אלא לקוחותינו שלנו הם המעידים והמודים לנו על הכול, כל מה שאנו עושים בשבילם, מתחילת העבודה ועד לתוצאה הסופית והמוגמרת המשביעה את רצונם.. הביטוי להצליח הוא עניין מאוד אינדיבידואלי ומשתנה, הצלחה מבחינתנו, זה לראות את הלקוח מסופק ומרוצה ביותר מהשירות ולדעת שעשינו את תפקידנו על הצד הטוב ביותר!