עורך דין מקרקעין

 

הצילו! אני מחפש עורך דין מקרקעין

מרבית השטחים של ארץ ישראל, למעט 10 אחוז, הם בבעלות המדינה ותחת הפיקוח והניהול של המשרד למנהל מקרקעי ישראל. שטחים אלה נקראים אדמות מנהל. אם בעקבות גורמים אלו או אחרים מצאתם את עצמיכם מחפשים בחשכה עם נר מטאפורי בחוצים בחשיכה את גשר ה נחלה, רוב הסיכויים שאתם צריכים מישהו מקצועי להוביל אתכם: עורך דין מקרקעין. לפני שעושים החלטה סופית מוכרחים להבין ולבחון כמה דברים יסודיים. יש רשימה ארוכה עד מייגעת של ענייני מקרקעין בהם רובינו לא מתמצאים כלל וכלל וגם אם זה אינו כך, הם עדיין מחייבים התערבות של מקצוען. כש תרים אחר עו"ד, אם בענייני מקרקעין או סוגיה אחרת, צריך לבחור נכון. עו"ד מקרקעין טוב בעל וותק וניסיון הוא מצרך חשוב

דוגמה למצבים בהם יש לערב עו"ד מקרקעין

 יש כאן 8 דברים שמחייבים עזרה של עו"ד נדל"ן:

1. בן/בת ממשיך.
צעיר שעובד עם הוריו במשק אותו ירש לאחר שהלכו לעולמם.

2. פיצול נחלה.
חלוקת נחלה מסוימת כמו למשל חלקה חקלאית.

3. צוואה.

4. פרצלציה.
חלוקת בניין בין כמה אנשים, במטרת בניה.

5. היטל השבחה.
הטל חובה בעבור שיפור במצב הנדל"ן, כדוגמת אחרי בניית חדר נוסף בדירה.

6. הרחבות קהילתיות במושבים.
מיזם קהילתי המזמין לשלב בין שני עולמות: לעבוד בעיר ולחיות בכפר. המצטרפים החדשים צריכים לממן מספר רב של דברים, ומתוכם תשלום על השטח לבניית ביתם, מהונם האישי.

7. מגשר.
עקב המדיניות של מצב הנחלות בארץ, לעיתים עולה צורך לערב מגשר מומחה לעזור לאנשים המעורבים בסכסוך ב נושא פיצול נחלות.

8. שימוש חורג.
כאשר בעל הנחלה מעוניין להשתמש ברכושו במטרה החורגת מהנקבע בתוכנית.

חבל להשקיע בחיפוש ולשים זמן וכסף בדרך מסוימת שלאחר מכן מסתברת כשגיאה. לכן, לפני שבוחרים סופית עורך דין מקרקעין יש לברר ולוודא שאיש המקצוע שלכם שוחה בחומר. איך שאמר שנה עד שתסתיים התמתחותו. משרד כזה מתאים ללקוחות הדורשים תמיכה ויעוץ במגוון רב של תחומים, כמו אנשי עסקים. פנייה למשרד כלבו כמה בחינות ותמקד את כל העניינים שלהם תחת קורת גג אחת.
להבדיל מהנ"ל, משרד הבוטיק זה משרד קטן של פחות מעשרה איש המתעסק בתחום בודד או מעט תחומי דין. כמעט כל אחד מ עורכי הדין במשרד כזה יהיה בכיר בעל נסיון וידע, גורם שיכול להתברר כ יתרון עצום, בייחוד אם הסוגיה שלכם היא מהמסובכות יותר בתחום הנדל"ן. במשרד הבוטיק, מעצם טבעו הקטן, יש סיכוי שגם תקבלו תשומת לב מקסימלית ויחס אישי יותר.

בסופו של דבר

בין אם קבענו ללכת עם עורך דין מקרקעין ממשרד בוטיק או שנפנה אל משרד הכלבו עלינו לזכור נקודה חשובה אחת. העורך דין שהחלטנו לבטוח בו צריך לשלוט בתחום שבו אנו זקוקים ל קונסולטציה והנחיה. הרבה פעמים אנשים שואפים להשקיע את ממונם מקרקעין. כפי שאנחנו יודעים, ערכי בתים וקרקעות בדרך כלל עולים יפה עם הזמן ועל כן, אם ישנו לנו קפיטל פנוי, המחשבה 'למה לא לתת לו לעבוד בשבילי' אינה מפתיעה כלל. החלטה זו היא הגיונית ומבורכת, אמנם היא מסתירה גם צד אפל.

מה המלכודת?

יש סיכוי וסיכון שבמקרה ואנו בני אדם תמימים ללא ידע בנושא עסקאות נדל"ן, אנו עלולים להיכשל לבדוק את האנשים שאנחנו מתכוונים לקנות מהם, כמו שצריך. כבר קרה בעבר ש בעקבות דברים כאלה אנשים איבדו את כספם. זה נאמר לא בכדי להרתיע ולהפחיד אלא על מנת להזהיר. יש אנשים המתמחים ברמאות ולמזלנו יש גם כאלה שמומחים בלוודא שהם דוברים אמת. אז אתם רק תוודאו שעומד לצדכם מישהו שיבדוק לעומק מוכרים פוטנציאליים לגלות האם מה שהם מציגים להיות האמת הינה אכן אמת לאמיתה. בדיוק בשביל זה שוכרים את שירותיו של עורך דין מקרקעין, בדוק.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים